Shopier - Fol

Shopier

Shopier; sosyal medya, çeşitli pazar yerleri ve internet üzerindeki tüm kanallarda satış yapma ve ödeme otomasyonu sunan platformdur.  Bugün pek çok pazaryerine ev sahipliği yapan Shopier, sipariş alma ve verme süreçlerini  güvenli ve  daha kolay bir hale getiriyor. Sosyal medya platformları üzerinden e-ticarete atılmak isteyenler dakikalar içerisinde, satış yapmaya başlayabilir, sipariş otomasyonu satışlarını takip edebilir, güvenli ödeme yöntemi ve kullanım kolaylığı sayesinde müşteri kitlelerini arttırabilir.

Shopier’in stratejik marka değişikliği konusunda Shopier ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışarak, logo, kurumsal kimlik, mobil uygulama, web sitesi ve kurumsal basılı materyallerin yeniden yarattık. 

www.shopier.com

Shopier’in E-ticaret satış ve ödeme pazarındaki lider konumunu güçlendirmek, erişilebilirliğini ve kullanım kolaylığını vurgulamak amacıyla keskin hatlı,her platforma uygun yüksek sesli bir logo tasarımı hazırladık. Marka bilincini oluştururken, üç boyutlu objeleri kullanarak renkli, samimi, güven veren bir dünya kurarak  markayı rakiplerinden ayırmayı hedefledik.

UI ve UX tasarımcılardan oluşan ekibimiz, samimi ve güven veren hissi; kullanımı kolay, temiz, net ve davetkar bir arayüze sahip yeni web sitesi ve mobil uygulama deneyimlerinin tümüne taşıdılar.

Proje Başlat