Bizim Tarifler - Fol

Bizim Tarifler

Bizim Tarifler binlerce tarif içinde gezebileceğiniz, sizi yakından tanıyarak öneri, tarif  ve ipuçları sunan, tariflerdeki  malzemeleri tek tuşla kapınıza getiren bir uygulamadır. 

Bizim tarifler ekibiyle yakın işbirliği içinde, kurumsal kimlikten kullanıcı arayüzü öğelerine kadar tüm hizmete nüfuz eden zengin bir görsel kimlik geliştirdik.

www.bizimtarifler.com

Marka deneyimini oluşturan tüm etkileşim alanları için çok yönlü bir kimlik hazırladık. İki kelimeden oluşan marka isminin akılda kalıcılığını sağlamak için okunaklı, ince hatları özel tasarlanmış bir logo çalıştık. Organik formlardan ilham alarak çizdiğimiz illüstrasyonlar, zengin renk paleti ve modern geometrik / modern serif yazı karakterleri ile geniş bir marka görsel dünyası tasarladık. Marka kimliğine uygun olarak tasarlanan arayüz tasarımları ile uygulamayı kullananların hem duygusal hem de işlevsel deneyimini güçlendirmeyi hedefledik.

Analist, UI ve UX tasarımcılardan oluşan ekibimiz, farklı personaların  davranışlarını ölçümlemek için  birebir görüşmeler yaptı. Araştırma çıktıları sonrasında, taslaklar, eskizler ve wireframe çalışmaları oluşturuldu. Mobil uygulama ve web sitesi arayüz çalışmaları, kişiselleştirme adımları, arama ve satın alma özelliklerinin kolaylığının yanı sıra, kullanım esnasında keşfetmesine olanak sağlayacak biçimde tasarlandı.

Proje Başlat