Cabinet Atelier - Fol

Cabinet Atelier

Cabinet Atelier, mimari ahşap işleri, değirmen işleri ve sağlık hizmetleri kasası projelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Fol Tasarım Stüdyosu olarak Cabinet Atelier için yeni bir marka tasarlarken modern, cesur ve zamansız bir kimlik yaratmaya odaklandık. Logo, Cabinet Atelier’in “C” ve “A” harflerini bir araya getirerek temel geometrik formlardan oluşturuldu ve işletmenin özünü simgeleyen dolap şeklinde bir amblem oluşturuldu.

Markalaşma süreci boyunca, logoyu ve logo tipini büyük ölçekte vurgulayarak kurumsal kimlik malzemeleri, ticari ürünler, sosyal medya ve billboard tasarımları dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda dinamizm uygulamalarını teşvik ettik. Ana renkler olarak siyah ve beyazın stratejik kullanımı, yüksek kontrast elde etmemizi ve tüm platformlarda etkili bir şekilde dikkat çekmemizi sağladı.

Tipografi açısından TT Hoves Pro projemize uygun geometrik karakterler sunuyor. Yazı tipi, genişletilmiş Kiril ve Latin harflerinin yanı sıra çok sayıda stil de dahil olmak üzere geniş bir karakter setine sahip. Karakterlerin biçimi, logo ve yazı logosu arasında uyum yaratmaya elverişli.

Sonuç olarak, Cabinet Atelier’in yeni marka yaklaşımı modern, cesur ve zamansız bir tasarım anlayışı içeriyor ve önemli bir marka görünürlüğü ve etkisi sağlıyor.

Proje Başlat