Midas - Fol

Midas

Midas, SPK lisansıyla Türk ve ABD hisse senetlerine kolayca yatırım imkânı sunan yeni nesil bir yatırım uygulamasıdır. Türkiye’nin en kapsamlı yatırım uygulaması olma yolunda ilerleyen Midas, bir yılda 11 milyon doların üzerinde yatırım alarak büyümeye devam etmektedir.

Fol olarak, Midas’a yeni bir yön belirlemek ve web sitesinin yenilenmesi için Midas ekibi ile yakın bir iş birliği içerisinde çalıştık. Kurum kimliği, iletişim tasarımı sistemi, animasyonlar, illüstrasyonlar ve web sitesi tasarımı gibi marka deneyimini oluşturan tüm etkileşim alanlarını uçtan uca tasarladık.

Seçtiğimiz yeni tipografi, renk sistemi ve tasarım dili ile Midas’ı teknolojik, kolay anlaşılır ve insan merkezli bir marka olarak tanımladık. Kullanıcıların hem duygusal hem de işlevsel deneyimini güçlendirmek adına, web sitesini marka kimliğine ve kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde tasarladık.

Gelecekteki pazarlama girişimlerine de tasarım anlamında ilham olması adına, Midas’la kurduğumuz başarılı iş birliğimiz her gün büyüyerek devam ediyor.

Web sitesini ziyaret et
Proje Başlat