Zenbase - Fol

Zenbase

NewYork merkezli finansal hizmet şirketi olan Zenbase, sunmuş olduğu çözümlerle mülk yöneticilerinin operasyonel verimliliğini artırırken, kiracıların da mali durumunu iyileştirmek için tasarlanmış bir platformdur.

Fol olarak, markanın temel değerlerini tanımlamanın yanı sıra potansiyel kitlesini ve hızla büyüyen pazardaki fark noktasını belirlemek üzere Zenbase ekibi ile yakın bir işbirliği içerisinde çalıştık.

Yeni Zenbase ambleminde kullandığımız sembol ve işaretleri yeni kimliğin merkezine de taşıyarak, markanın basit, cesur, sıcak ve dinamik bir görünüm kazanmasını amaçladık. Amblemdeki noktalar (ev sembolleri) mülk yöneticisi ve kiracı arasındaki dengeli ilişkiyi birbirine bağlayarak, finans sektörüne atıfta bulunan % işareti ile birlikte ‘Z’ harfini oluşturdu.

Renk paleti için seçtiğimiz yeşil ve onu tamamlayan pastel tonlardaki yardımcı renklerle, finans sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi hedefledik.

Zenbase’in kullanıcı kitlesinin davranışları ve kullanım alışkanlıkları ile birlikte beklentileri belirleyerek tüm dijital deneyim için bir yol haritası oluşturduk. Marka kimliğine uygun olarak hem web sitesi hem de mobil uygulama arayüz çalışmalarını sıfırdan yepyeni bir deneyim ile tasarladık.
Web sitesini ziyaret edin
Proje Başlat