intenseye - Fol

intenseye

Intenseye ABD, Avrupa ve Asya’da toplam 40 farklı şehirde, şirketlere yapay zeka algoritmasıyla çalışan sağlığı ve güvenliği çözümleri sunan bir platformdur. A serisi yatırım turunu New York merkezli Insight Partners liderliğinde gerçekleştiren Intenseye, 25 milyon dolar yatırım alarak ve şimdiye kadar aldığı toplam yatırım ise 29 milyon doların üzerine çıktı.

Fol olarak, Intenseye ekibinin hedefleri doğrultusunda, Intesnye’nın çözümlerini doğru anlatan, yankı uyandıracak keyifli bir marka sistemi yaratarak, markayı online offline tüm deneyim alanlarında uçtan uca yeniledik.

Web siteyi ziyaret et

Intenseye logosu temel olarak Bauhaus ekolünü temel alan geometrik bir yazıyüzü üzerine tasarlandı. Intenseye’ı özel kılan, ayrıntılara önem vermesidir, bu önem logotype da da gösterilerek, Intenseye’ın en önemli parçası olan ARC, “i” harfiyle dengeli biçimde dairesel olarak konumlandırıldı. Kurumsal kimlik malzemeleri, renk dünyası ve kimliği oluşturan her türlü detay, İntenseye’ın olağanüstü iş modelini anlatmak üzere şekillendirildi.

Tasarım ve UI&UX ekiplerimizin bir arada çalışması; kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu, yalın, teknoloji odaklı, İntensye çözümlerini özgün bir biçimde anlatan bir web sitesi tasarladık. Web sitesi çalışmalarında, görsel dünyayı zenginleştirmek için, vektörel ve üç boyutlu ikonlar, motion videolar üretildi. Ayrıca Intenseye’ın işyeri güvenliği konusunda işbirliği yaptığı kurumlar için kinetik tipografinin ön planda olduğu motion videolar ile hikayeler oluşturduk.

Proje Başlat