Minoto - Fol

Minoto

Minoto, Türkiye Otomotiv Sektörü’nün dijitalleşmesine katkıda bulunacak ve sektörü yeni çağa taşıyacak bir online platformdur. İçerisinde sadece Yetkili Bayi’lerin olduğu ve “0 km” araçların gerçek fotoğrafları ve fiyatları ile sergilendiği bir ilan sitesi, pazar yeri ve ötesidir.

Minoto 2020 Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Otomotiv” kategorisi üçüncülüğünü kazandı.

www.minoto.com

Marka bilinci oluştururken, insanların sevdikleri arabayı bulma deneyiminden yola çıkarak arkadaş canlısı, basit, açık, dürüst, ulaşılabilir bir kişiliğe sahip bir platform yaratmayı hedefledik. UI & UX ekibimiz detaylı araştırma, taslak ve eskizlerle araba satın alma yolculuğunun kişiselleştirildiği, Yetkili Bayi ve tüketicileri birleştiren kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu arayüzler tasarladı. Web sitesini, kullanıcılarla test ettikten sonra, akışta  küçük değişiklikler yaparak  marka,  sunduğu hizmet ve değerleri  mobil uygulama, sosyal medya ve hareketli grafiklerin tamamına taşıdık.

“0 km” araç  satın alma bir tüketicinin karşılaşacağı en stresli kararlardan biri olabilir. Bu süreci basit, kolay, güvenilir bir hale getirmek için Minoto ekibi ile yakın plan çalışarak,  yepyeni bir deneyim yarattık. Minoto’nun web sitesi, mobil uygulaması, sosyal medya ve hareketli grafiklerini hazırladık.

Proje Başlat