Vector Mobility - Fol

Vector Mobility

Vektör Mobility, şirketlerin kurumsal mobilite ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yönetmenliklerine olanak sağlar. Paylaşımlı araç ve servis hizmeti, havuz araç yönetimi, yolcu toplama dağıtım, connected car, filo  planlanması gibi özelliklerin yanı sıra; taşımacılık ile şirketlerin kendi kendi kültür ve ihtiyaçlarına yönelik altyapılarılar hazırlar.

Fol olarak, Vektör Mobility ile yenilikç iddialı bir marka stratejisi üzerine çalıştık. Görsel kimlik, logo,  iletişim tasarımı, web sitesi, hareketli görüntü tasarımı ve illüstrasyonları uçtan uca yenileyerek insanı merkeze alan bir marka yarattık.

www.vektormobility.com

Tasarım ekibimiz birlikte VRT’nin birçok farklı marka ve platformunda uygulanabilecek bir kimlik oluşturuldu. Yeni marka, VRT’nin marka mimarisinde alt markalar ile ana marka arasında tutarlı bir mantık sağlayan esnek bir sistem içeriyor.

Teknoloji ile insanı bir araya getiren Vektör Mobility’nin yeniden yaratılan tasarım sisteminde her bir materyal canlı renkler ve yeni bir görsel dil ile hazırladık. Bunların dışında Web sitesi ve UX süreçleri de kullanıcı deneyiminin ön planda olacağı bir yapıyla tasarlandı.

Proje Başlat